Spread the love

Het bestuur van Stichting SCFN

De bestuursleden van de stichting ontvangen geen vergoeding voor hun werkzaamheden.

Voorzitter
Irma Neijman
irma@animalinneed.com

Penningmeester
Manon Keus
penningmeester@animalinneed.com

Secretaris
Diana Bloemsma
diana@animalinneed.com

Bestuurslid
Marieke Hankinson
marieke@animalinneed.com

Bestuurslid
Oona Kooman
oona@animalinneed.com

Bestuurslid
Jamie Pinkney
jamie@animalinneed.com

Menu