Spread the love

Stichting Second Chance Foundation Nederland

Adopties & informatie over onze honden/katten

De adoptiemedewerkers zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 10.00 – 20.00 uur.

Monique Zwijgers
monique@animalinneed.com

Jamie Pinkney
jamie@animalinneed.com

Esther van Rossum
esther@animalinneed.com

Honden/katten in DOC Oldenzaal
info@docoldenzaal.nl

Algemeen mailadres voor adopties:

adoptie@animalinneed.com

Oona Kooman (tijdelijk afwezig)

Contact formulier

    Bestuur

    Voorzitter
    Irma Neijman
    irma@animalinneed.com

    Penningmeester
    Manon Keus
    penningmeester@animalinneed.com

    Secretaris
    Diana Bloemsma
    diana@animalinneed.com

    Bestuurslid
    Marieke Hankinson
    marieke@animalinneed.com

    Bestuurslid
    Oona Kooman
    (tijdelijk afwezig)

    Bestuurslid
    Jamie Pinkney
    jamie@animalinneed.com

    Algemene informatie

    Correspondentieadres:
    Voorstraat 94
    2685 EP Poeldijk

    Algemeen e-mail adres:
    info@animalinneed.com

    Bankrekeningnummer
    NL14RABO 01026.44.039 t.n.v. Stichting Second Chance Foundation Nederland, gevestigd te Poeldijk

    Kamer van Koophandel
    09.18.38.65

    RSIN
    8195.80.466

    NVWA Erkenning
    31.23.97

    UBN
    6616395

    ANBI
    Stichting Second Chance Foundation Nederland is door de belastingdienst als Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI) aangemerkt.

    Menu