Spread the love

Contact en algemene informatie

Hieronder vindt u de e-mail adressen en overige contactgegevens van ons team. Ook kunt u via het contactformulier aan de linkerkant op deze pagina een vraag stellen. Bij “onderwerp” maakt u een keus, zodat uw vraag meteen bij de juiste persoon terecht komt.

Onze stichting draait volledig op vrijwilligers. Zij werken overdag en hebben ook andere verplichtingen. Wij streven er naar binnen 48 uur te reageren.
Wij danken u voor uw begrip.

Let op: soms belandt ons antwoord op uw bericht in een spamfilter. Wilt u daarom de mail in uw spambox controleren wanneer u na een paar dagen nog geen reactie van ons heeft gehad?

Contact en meer informatie
Heeft u een vraag, klacht of wilt u meer informatie? Dan kunt u een mail sturen naar:

info@animalinneed.com
klachten@animalinneed.com

Voor vragen en/of informatie over de chipregistratie van uw hond/kat kunt u een mail sturen naar: chipregistratie@animalinneed.com.

Adopties & informatie over onze honden/katten

Algemeen mailadres voor adopties
adoptie@animalinneed.com

Monique Zwijgers
monique@animalinneed.com

Marion Hendriks (adopties katten)
marion@animalinneed.com

Honden in de opvang van Dieren Opvang Centrum Oldenzaal
info@docoldenzaal.nl

Contact formulier

    De vragen waar een sterretje (*) achter staan zijn verplicht.

    Bestuur

    Voorzitter
    Irma Neijman
    irma@animalinneed.com

    Penningmeester
    Manon Keus
    penningmeester@animalinneed.com

    Secretaris
    Diana Bloemsma
    diana@animalinneed.com

    Bestuurslid
    Marieke Hankinson
    marieke@animalinneed.com

    Algemene informatie

    Correspondentieadres:
    Voorstraat 94
    2685 EP Poeldijk

    Algemeen e-mail adres:
    info@animalinneed.com

    Bankrekeningnummer
    NL14RABO0102644039 ten name van Stichting Second Chance Foundation Nederland gevestigd te Poeldijk

    Kamer van Koophandel
    09.18.38.65

    RSIN
    8195.80.466

    NVWA Erkenning
    31.23.97

    UBN
    6616395

    ANBI
    Stichting Second Chance Foundation Nederland is door de belastingdienst als Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI) aangemerkt.